poniedziałek, 18 października 2010

263. głupi żart

Może nie powinnam, ale napiszę.
Jest mi niezmiernie przykro, że ktoś zrobił sobie głupi żart
blokując mi domenę mamajudo.pl

Żartownisia NIE POZDRAWIAM.
12 komentarzy:

 1. przykre...
  dlaczego sobie jej nie zablokowałaś przed opublikowaniem ankiety?

  OdpowiedzUsuń
 2. ech... na myśl mi nie przyszło, że ktoś tak po prostu może być złośliwy... bo ja nie jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O cholera !! Głęboki w dech i kreatywnie podejdź do sprawy- przykro mi również.

  OdpowiedzUsuń
 4. Magda, obawiam się, że to nie jest głupi żart, ale bardzo dobrze przemyślana strategia. O takich rzeczach jak chęć wykupienia jakieś domeny nie powinnaś pisać jawnie, bo są tzw. łowcy domen, którzy tylko czyhają na takie okazję. To był Twój błąd, że napisałaś o tej domenie zanim ją kupiłaś. Wykupienie jej nie kosztuje nic, czasem są to groszowe sprawy więc mogłaś najpierw ją zarezerwować a później pytać czy to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety Kasiula ma rację, to celowe działanie- teraz jeśli bardzo by ci zależało na niej musisz odkupić ją od tego kto cię ubiegł.Biorąc pod uwagę że zazwyczaj kupienie domeny to groszowa sprawa, a odkupienie jej (w zależności od terminacji potencjalnych kupców)czasem idzie w tysiące to BARDZO INTRATNY BIZNES.
  teraz pozostaje jedno wyjście- brzydko mówiąc olać tego gościa i domenę. Nie kupisz jej od niego-on traci!
  Musisz przemyśleć nową nazwę i zaklepać tj wykupić. Ja właśnie tak zrobiłam. Teraz przekierowałam ją na bloga i dzięki temu mogę umieszczać krótszy niż ten blogspotowy adres.
  Powodzenia i nie przejmuj się tymi chamskimi zagrywkami marketingowymi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Za rok, żeby ją przedłużyć będzie musiał zapłacić 122 zł, więc może mu będzie szkoda, zwłaszcza, że tylko ty jedna jesteś do tej domeny chętna. Więc być może zrezygnuje i domena będzie wolna. Więc odczekaj. Sorry ze rok, ale takie są prawa biznesu.

  A następny raz - rezerwuj. Można rezerwować na 2 tyg, poza tym kosztuje to kilka złotych, Jakby co - to daj znać. My kupujemy domeny dla naszych klientów i przypominamy im co rok o odnowieniu domeny, żeby nie przepadła.

  Pzdr
  Michalina

  OdpowiedzUsuń
 7. No nie dziwię się, żeś wkurzona - do głowy by mi nie przyszło, że dzieje się takie chamstwo. Bo inaczej nazwać tego nie można.

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda słów... bardzo mi przykro :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Niesamowite, naprawdę...
  Trzymam kciuki za com.pl ;)
  A "żartowniś" niech szuka kupca...

  OdpowiedzUsuń
 10. Przykro mi, że Ci się to przydarzyło, ale możesz spojrzeć na to i tak - osoby, które tu zaglądają i przeczytają o tym, co Cię spotkało, same będą wiedziały, co je może czekać... Ja dzięki temu wątkowi i komentarzom dużo zyskałam. Człowiek niestety żyje w błogiej nieświadomości wrednoty tego świata, która jak go dopadnie - boli i frustruje. Pewnie Cię nie pocieszyłam, ale trzymam kciuki za kolejną domenę...

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze dodają mi skrzydeł! Dziękuję!