wtorek, 26 czerwca 2018

1067. ALOHA, SUMMER!
INSPIRACJA DLA PIĄTEK TRZYNASTEGO

Muszę się Wam do czegoś przyznać. Gdy zobaczyłam nową kolekcję Let's Flamingle Piątku Trzynastego, to pierwsza myśl, jaka pojawiła się w mojej głowie brzmiała mniej więcej tak: "Cudne, ale... o matko... nie podołam...". Tyle barw, tyle wzorów! A ja przecież lubię stonowane kolory i prostotę. Więc sami rozumiecie, że padł na mnie blady strach, hehe. Ale każdy kij ma dwa końce, a każdy papier ma drugą stronę! A drugie strony w tej kolekcji są tak urocze w kolorystyce, że od razu wiedziałam, jaka praca najpierw powstanie. Zatem... Aloha, summer!

Zobaczcie, jakie piękne listki można wyciąć z jednego z arkuszy! Jest ich tam cała masa, więc spokojnie zrobicie kilka wakacyjnych kartek, żeby porozsyłać je rodzinie i przyjaciołom. Wesołe naklejki doskonale uzupełniają letni klimat mojej kartki, prawda?

Nie mogłam się powstrzymać i musiałam również sięgnąć do lekko zliftingowanej morskiej kolekcji Off Shore II. Pierwsza kolekcja skradła moje serce w całości, druga nie zawiodła również! Szary papier w zygzaki pochodzi właśnie z tej kolekcji.Papiery i naklejki: Piątek Trzynastego
Digi stempel: Mo Manning

Uściski!
Magda

2 komentarze:

  1. Bardzo letnia, radosna i wakacyjnie wyluzowana. Jak widać, potrafisz okiełznać nawet nie-Twoje kolory :-))

    OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze dodają mi skrzydeł! Dziękuję!