środa, 16 stycznia 2019

1113. THANKFULNESS 2019

INSPIRACJA DLA PIĄTKU TRZYNASTEGO

Bardzo mi się podobają notes i notatniki, które są dostępne wśród produktów P13. Ale... przeważnie nie wiem, co z nimi zrobić (bo nie prowadzę art journali ani travel journali), więc po cichu się nimi zachwycam i traktuję jako zwykłe notesy. Tym razem jest inaczej. Piękny zielonkawy notes został ozdobiony i dzięki alfabetowi (nowość!) zyskał napis thankfulness 2019Wdzięczność to słowo, które ma mi towarzyszyć przez cały 2019 roku. Zamierzam codziennie zapisywać tu to, za co jestem danego dnia wdzięczna.
Do ozdobienia notesu wykorzystałam papiery i i inne produkty z kolekcji when we first met. To nieco zaskakująca kolekcja, bo oprócz dość zdecydowanych kolorów (fioletowy i żółty) ma też delikatną zieleń, biel i róż. Ja użyłam tych delikatniejszych barw. Dodałam również trochę złota za sprawą kolekcji Lucidity.
Centrum pracy stanowi banerek, który przedstawia sedno tego notatnika - wdzięczność za to, co jest mi podarowane z Góry. Mnóstwo kwiatów i listków wyciętych z arkusza z elementami do wycinania stanowi tło. Jeszcze napis i dwie naklejki z ważnymi słowami: celebrate i secret. I dzienniczek wdzięczności gotowy!
Oczywiście, zawartość jest tajna, ale pozwolę Wam zajrzeć na pierwszą stronę.

I really like notebooks that are available among P13 products. But... I mostly don't know what to do with them (because I don't create art or travel journals), so I quietly admire them and treat them as ordinary notebooks. This time is different. A beautiful greenish notebook has been decorated and thanks to an alphabet (new!), it has received the word thankfulness 2019. Thankfulness is a word that will accompany me throughout 2019. I intend to save here every day for which I am grateful for the day.
To decorate the notebook, I used papers and other products from the collection when we first met. This is a somewhat surprising collection, because in addition to quite strong colors (purple and yellow) it also has a delicate green, white and pink. I used these softer colors. I also added some gold thanks to the Lucidity collection.
In the center there is a banner that presents the core of this notebook - thankfulness for what is given to me from the Lord. Lots of flowers and leaf cut from the sheet with elements for cutting out the background. Still an inscription and two stickers with important words: celebrate and secret. And the diary of thankfulness is ready!
Of course, the content is secret, but I will let you look at the first page.
Uściski!
Hugs,

Magda

1 komentarz:

  1. Pomysł i wykonanie fantastyczne :-) Za mało zwracamy uwagi na to, czym jesteśmy codziennie obdarowywani!

    OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze dodają mi skrzydeł! Dziękuję!